אשר אלבו, המנטור שלנו
                                                           אשר אלבו, המנטור שלנו

המשאב החשוב ביותר שלנו, והגורם שמאפשר את העשייה החינוכית הייחודית של רשת החינוך אנקורי, הוא האנשים המיוחדים שבחרו להיות חלק מצוות ההוראה המנצח שלנו. מורים מסורים אלו משקיעים מזמנם וממרצם לייצר את הקסם החינוכי לו זוכים תלמידי אנקורי.

השנה החלטנו להשקיע בחיזוק הדיאלוג בין המורים המסורים שלנו לבין התלמידים ויצרנו תפקיד הדרכה חדשה בקמפוס – המנטור. המנטור הוא מורה ומחנך ותיק שמלווה וחונך את המורים בעבודתם היומיומית ובקשר הישיר בינם לבין התלמידים. המנטור נותן למורים החדשים פידבק על עבודתם, מאתר את התכונות הייחודיות לכל מורה, ומסייע לו בבניית דרכי הוראה חדשות ויצירתיות, המתאימות למורה ולעולמו הפנימי. 

המורים החדשים שהצטרפו לצוות המנצח של אנקורי פתח תקווה נהנים מפגישות אישיות קבועות עם המנטור, בהן נבחנים נושאים שונים מהעשייה חינוכית בבית הספר הדורשים תשומת לב ומעקב. מעבר לליווי הפרטני הוקם גם פורום למידה המנוהל ע"י המנטור, בו משתתפים יועצת בית הספר, כל המורים החדשים וכל בעלי התפקידים החדשים (מחנכים, רכזים חברתיים וכו'). במפגשים אלו מציגים המורים קשיים שיש להם, משתפים בהצלחות, ומצביעים על העזרה הדרושה להם לצורך הצלחתם בתפקיד, ולצורך קידום יוזמות חדשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *