בית ספר תיכון (כיתות י' עד י"ב) קטן ואינטימי במרכז העיר

קמפוס ירושלים מציע אווירה לימודית וחברתית נעימה, מכילה, מאפשרת ועם תמיכה מלאה (ואמונה רבה) מצד צוות המורות והמורים. בביה"ס לומדים תלמידים מכל השכונות בירושלים ומכל המרחב שסביב לעיר – מגוש עציון ומעלה אדומים ועד בית שמש, מודיעין ושוהם. 
מי שמגיע לקמפוס אנקורי ירושלים, מוצא בית ספר מאד מגוון, שצבוע בכל הגוונים שיש לירושלים להציע – מכל המגזרים ומכל הקבוצות. בבסיס האינטראקציה החברתית עומד ערך של כבוד וקבלת השונה – לכן זה עובד ולכן האווירה תמיד נעימה מאד. לאורך השנים האחרונות בקמפוס נולדו יוזמות חברתיות-חינוכיות ייחודיות: מחזה באנגלית ביוזמת התלמידים.ות, בית מדרש ובו לימוד שבועי משותף של מורים.ות ותלמידים.ות, שידור רדיו שבועי של מורים.ות ותלמידים.ות ועוד. רעיונות אלה נולדים לרוב מתוך רצון ועניין של הילדות.ות וצוות הקמפוס עוזר לקדם ולהגשים אותם.  
כמה מילים על השיטה של קמפוס ירושלים
המערכת של אנקורי מאפשרת לנו לאמן מורים שיודעים לתת מענים במגוון רחב של תחומים; למידה מיטבית לבחינות במסגרת מערכת לימודים שפויה ומאוזנת, צוות גמיש שיודע "לתפור חליפה" לתלמידים שיש להם צורך ספציפי.
בית ספר קטן וכיתות קטנות – יוצרים מרחב שמאפשר לצוות להכיר מקרוב את תהליכי הלמידה של כל ילד.ה, ובאופן טבעי גם מסייע למצוא פתרונות מגוונים ומתן עזרה לימודית ביד רחבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *