טיול שנתי – סטודיו אנקורי

הטיול השנתי של סטודיו אנקורי יצא השנה מוקדם מהרגיל בשנה, בניסיון להימלט משיא החום. ולכן, כמובן שקיבלנו את הימים החמים ביותר שנראו בחודש מרץ אי פעם. המסלול חולק לשניים, כיתות ז' וח' יצאו ליומיים, והשכבות הבוגרות נשארו בשטח יום נוסף.
זו השנה השלישית שאת הטיול מלווים מדריכים מבית ספר שדה כפר עציון. השנה מנהל בית הספר שדה החליט לפנק אותנו והביא איתו רחפן, שלא שרד את הטיול וטבע בכנרת בסוף היום השני, אבל נותר ממנו סרטון קצר ומקסים מהטיול.

בהתרגשות גדולה יצאנו אל עבר הגליל התחתון ופתחנו בהליכה במסלול נחל תבור המעגלי. התחלנו בירידה ארוכה אל ערוץ הנחל והגענו לוואדי רחב שם נכנסנו למים להצטנן. ככל שהמשכנו לעלות על ההר העמק כולו נחשף בפנינו, מה שהקל במקצת את העלייה האימתנית!
את הערב העברנו בפארק הירדן באוהלי שטח ובארוחת ערב הפתענו את הילדים עם סדנת שוקולד שכללה מזרקי שוקולד, כדורי שוקולד ואפיית סופלה באמצע היער. הילדים אכלו שוקולד בכל מיני צורות, וכפי שאתם יכולים להבין, מוקדם הם לא הלכו לישון בלילה.
ביום השני לטיול יצאנו יחד אל עבר נחל אלעל, שם עברו התלמידים הדרכה על הגיאוגרפיה של האזור, ויצאו למסלול יפהפה רצוף במפלים. בפרץ של ספונטניות וחדוות נעורים, לאו המחנך של ט2' התחיל תחרות השפרצות מים, בה אף אחד לא נשאר יבש, כולל צוות המורים ומירי. מזלנו שביציאה מנחל אל על, בשטח, חיכתה לנו ארוחת המבורגר וצ'יפס. הילדים הופתעו ושמחו וכמובן ששאר הארוחות היו בריאות יותר.
לפני החזרה הביתה חתמו כתות ז׳ וח׳ את הטיול בשייט לעת שקיעה בכנרת. כתות ט, י וי״א חזרו חזרה ל׳מחנה׳ להתארגן לארוחת הערב. את היום השלישי סיימו השכבות הבוגרות בטיול בדרך הררית בקרן עין גב וחזרו הביתה לחופשת הפסח עייפים ומאוד מאושרים.
היינו שלושה ימים בטבע ובשטח והתלמדים הצטיינו ברמת האחריות, החברות, ההנאה וההתמודדות עם תנאי השטח. היה באמת תענוג איתם ולא ברור מי נהנה יותר, הילדים או הצוות.

כמה תמונות מהטיול