תרבות הנתינה והעזרה לזולת אינה זרה לתלמידי הקמפוס, שבכל הזדמנות מתגייסים לעשייה חברתית. עם זאת, ערכים של נתינה ועזרה מקבלים משמעות חזקה יותר כשהתלמידים מקבלים הזדמנות לצאת לשטח ולפעול.

כחלק מתוכנית המעורבות החברתית של תלמידי שכבת י'+יא' החליטו התלמידים לאסוף ממתקים עבור חיל הים באשדוד. התלמידים פרסמו בקרב תלמידי ומורי ביה"ס את כוונתם ועודדו אותם לתרום. את הממתקים ארזו במשותף ויצאו בבוקר חג פורים לבסיס חיל הים באשדוד. התלמידים העניקו את השי לחיילים,סיירו בבסיס וקיבלו הסבר מקרוב על יחידת הדבורים.

בנוסף, קמפוס אנקורי אשדוד הצטרף ליום המעשים הטובים בסיור בחופשי אשדוד וניקיונם. יום מעשים טובים הוא יום שיזמה אשת העסקים שרי אריסון ומתקיים מדי שנה, במהלכו מועלים המעשים הטובים לראש סדר היום הציבורי, בישראל ובעולם. היום החל בתדריך קצר מהאחראי על חופי אשדוד וזה העניק לכל שני תלמידים שקית פסולת גדולה והם היו אחראים על חלק מחוף הים. לשמחתנו נערך באותו היום יום כייף לחיילי גבעתי במועדון הגלישה המקומי, כולל ארוחה טעימה, קינוח ולהקה מוכשרת במיוחד. התלמידים שלנו זהו גם הם ליהנות מהחוויה. סיימנו את היום עייפים אך מרוצים. ישר כח!

מתנדבים בקהילה

 

מתנדבים בקהילה

 

מתנדבים בקהילה

 

מתנדבים בקהילה

 

computers

 

computers

 

computers

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *