מסע הבחירה
בסוף ספטמבר יצאנו לטיול שנתי לצפון. הטיול נערך בסימן של "מסע בחירה", ובמהלכו התלמידים נפגשו עם צמתי בחירה בחייהם. הדגש בשכבות ט'-י' הושם על בחירה בעצמי ובהצלחותיי ובגיבוש כיתתי. בשכבות יא'-יב' הדגש היה על בחירה וראיית האופק שלאחר סיום הלימודים, צבא ואזרחות.
בבוקר הראשון, הצפנו עד לגליל המערבי והחלנו לצעוד בנחל "שרך בצת" המשגע. את לינת הלילה עשינו ב"חוות מונפורטויטו" במושב גורן. התלמידים חוו לינת שטח בשקי שינה, הכינו פיתות טריות מבצק שהכינו במקום ואפו במדורת שטח קטנה. בבוקר קמנו לנוף מהפנט של תצפית על הגליל המערבי.
בבוקר היום השני, לאחר ארוחת בוקר טובה, בחרנו בנחל "כזיב", נחל יפהפה עם מעיינות ומים נובעים לאורך המסלול, התלמידים נהנו משכשוך רגליים במים צוננים והתרעננות לקראת העלייה התלולה שחיכתה לנו בסוף המסלול. תחושת הסיפוק והגאווה שהייתה נסוכה על פני התלמידים בסוף העליה הייתה שווה הכל.
לאחר מנוחה קלה, הצפנו עוד לעבר חיספין שברמת הגולן ללינה ב"מדרשת הגולן". בערב זה חיכתה לתלמידים הפתעה: מסיבת טבע. עלינו על אוטובוסים שלקחו אותנו ל"אמפי גולן" ולאור עששיות ערכנו מסיבה עם דיג'יי שהקפיץ את החבר'ה.
ביום השלישי, שכבות ט'-יא' קיימו פעילות O.D.T מאלפת ומהנה שלימדה אותנו קצת יותר על עצמנו כיחידים וכקבוצה ולאחר מכן נסענו לגראנד פינאלה של כיף: לשייט קיאקים בחצבני וארוחת פיצות מפנקת. שכבת יב' קיבלה פינוק מיוחד, כראוי לשכבה הבוגרת – סנפלינג אתגרי ממצוק בהר הגלבוע. לתלמידים חיכתה חוויה עוצמתית של אומץ וסיפוק. בוודאי שגם להם חיכתה ארוחת פיצות כייפית לפני החזרה הביתה.
הגענו הביתה עייפים אבל עם חיוך רחב על הפנים ובלב.

הנה כמה מהתמונות, והיתר באלבום הפייסבוק שלנו

Trip_1

Trip_3

Trip_4

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *