קמפוס אנקורי ראשון לציון מתגאה בדגש שהוא שם על ההכנה לשירות צבאי משמעותי, כחלק מחזון בית הספר להפיכת תלמידיו לאזרחים מעורבים ותורמים לחברה.

לאחרונה ערכנו שתי פעילויות בנושא, ובשבועות הקרובים תיערך הדרכה אשר תסייע לתלמידים לבחור את השרות משמעותי והמועדף עליהם, ובהמשך יום מכינות ושנות שרות ועוד. כמו כן במשך החודש האחרון ובתקופה הקרובה מקיים בית הספר מפגשים עם מגוון נציגי צה"ל ביחידות השדה, ההדרכה והמודיעין. בפעילות יקחו חלק גם צוות המורים של ביה"ס.

עובדים על הכושר

במסגרת פעילות ההכנה לקראת השרות בצה"ל יזמו רכזי החינוך החברתי פעילות משותפת עם חברת "אדרנלין", המתמחה בכושר קרבי. תחילה שמעו התלמידים הרצאה בנושא כושר, תזונה ומיונים ליחידות מובחרות, ואחריה יצאו לפעילות ספורטיבית מכוונת כושר קרבי, בהנחיית מדריכים יוצאי יחידות מובחרות.

IDF_1

עצרת חיל השריון בלטרון

תלמידי שכבות יא' ויב' של תיכון אנקורי ראשון לציון השתתפו בעצרת לזיכרם של חללי חיל השריון. האירוע התקיים ביד לשריון בלטרון וכלל סיור במיצג הטנקים וסרט על ההיסטוריה של החייל. שיאו של היום היה טקס הזיכרון בהשתתפותם של נשיא המדינה ראובן ריבלין והרמטכ"ל רא"ל גדי אייזנקוט. לאורך היום לוו התלמידים על ידי שני חניכי קורס מפקדים של חיל השריון. התלמידים העידו: "מרגש לראות את מספר המשפחות השכולות ואת האופן בו צה"ל מכבד אותן".

IDF_2